5. kolo 3. Cross lige Beretinec 2017/18 – pobjednici Žimbrek, Papec, Vinković i Zajec

Beretinec – U 5. kolu 3. Cross lige Beretinec 2017/18 u dvije su utrke ukupno nastupila 54 trkača, od čega 19 na tri kilometra dugoj utrci, te 35 na stazi duljine šest kilometara.
U konkurenciji 13 trkača, pobjednik utrke na stazi duljine tri kilometra bio je Mladen Žimbrek, drugi je bio Matija Kokotec, treći Andrija Potočnjak, dok je od 6 žena najbrža bila Josipa Papec, druga Daša Žnidarić, a treća Sanja Hrašćanec.

Na dvostrukoj dužoj stazi u konkurenciji 29 muškaraca pobijedio je Nino Vinković, drugo mjesto osvojio je Petar Lončar, treće Saša Horvat, a Vjekoslav Vorih iz Trkačkog kluba Ivančica bio je četvrti.

Pobjednica među ženama bila je Kristina Zajec, druga je na cilj stigla Mišela Kovač, a treća Marina Obelić.

U ukupnom poretku kraće trke vode Sanja Hrašćanec i Andrija Potočnjak, a u konkurenciji trkača na duljoj stazi u vodstvu su Mišela Kovač i Nino Vinković, dok je Vjekoslav Vorih na drugom mjestu.

Posljednje, 6. kolo, održava se u subotu, 10. veljače, a start je u 14:30 sati ispred Seoskog turizma Canjuga u Beretincu.