Vijesti

6. cestovna utrka Bedenec 2016. – pobjednici Igor Goričanec i Martina Bezek; Mario i Lucija Horvat pobjednici 13. jesenskog crossa

Bedenec – U organizaciji Udruge za kulturu i sport Bedenec  „6. cestovna utrka Bedenec“ na kojoj je sudjelovalo 49 trkačica i trkača.

Pobjednik utrke  u muškoj konkurenciji bio je Igor Goričanec (AK Varaždin), dok je kod žena najbolja bila Martina Bezek (TK Marathon 95).

Od trkača članova klubova s našeg područja najbolji je bio Alen Čretni koji je osvojio 2. mjesto, Darko Petak bio je treći, Ivica Plantak 5., Žarko Pozder osmi, Edi Petak deseti, Mario Surjak 14., Josip Jakop 17.,  Stjepan Keder 18., Stjepan Dubovečak 22., Valent Dubovečak 25., Emil Bistrović 31., Božidar Željezić 34., a Marin Kereša 40.

cross-bedenec16-2-10

U konkurenciji žena Barbara i Ivana Posavec u ukupnom su poretku osvojile 43. i 44. mjesto.

Utrka se bodovala za kup Sjeverozapadne Hrvatske, u kojem trenutno vodi Alen Čretni, drugi je Žarko Pozder, a treći Ivica Plantak.

6. cestovna utrka Bedenec 2016 – rezultati

cestovna-utrka-bedenec-2016-results

Kup SZH – trenutni poredak

ukupno_2016_muski

U sklopu utrke održan je i 13. Jesenski cros koji se sastojao od dječjih i utrka građana i ukupno je nastupilo 56 trkačica i trkača.

cross-jesenski-13-bedenec-16-1

Pobjednici u utrkama djece bili su Noa Kučej, Patricia Belač, Josip Maček, Jelena Horvat, Marin Stančić i Andrea Težak, dok su su utrci građana slavili Mario i Lucija Horvat.