CROSS LIGA BERETINEC Nikola Špoljar novi rekorder dulje, a Marija Kosi kraće staze – Kruno Kučej opet najbolji u utrci na 3 km

U dvije je utrke ukupno nastupio 71 trkač i trkačica, od čega 29 na kraćoj, te 42 na utrci s dužom stazom

U 4. kolu 4. Cross lige Beretinec 2018/19 u dvije je utrke ukupno nastupilo 71 trkač i trkačica, od čega 29 na kraćoj, te 42 na utrci s dužom stazom.

U konkurenciji 17 trkača, pobjednik utrke na 3.150 metara bio je Kruno Kučej iz Udruge za kulturu i sport Bedenec, drugo mjesto osvojio je Vanja Šomođi, a treće Marko Bobičanec, dok je od 12 žena najbrža bila Marija Kosi s novim rekordom u vremenu 16:22, Marina Kopjar osvojila je drugo, a  Karmela Ivošević treće mjesto.

Kruno Kučej
Marija Kosi

—————————————————————————————————————

Na dvostrukoj dužoj stazi, 6.300 metara, u konkurenciji 33 muškarca pobijedio je Nikola Špoljar, također s novim rekordom staze (24:43), drugi je na cilj stigao Saša Horvat, treći Dinko Solić, a Vjekoslav Vorih iz Trkačkog kluba Ivančica bio je 6.

Nikola Špoljar
Vjekoslav Vorih

Pobjednica među 9 žena bila je Ivančica Jež, drugo mjesto osvojila je Štefica Bubnjarić, a treće Kristina Zajec.

Ivančica Jež

Rezultati 4. kola

Nakon četiri kola u vodstvu su Ivančica Jež i Saša Horvat na dužoj, te Sara Domislović i Kruno Kučej na kraćoj utrci.

Trenutni poredak

5. kolo održava se u subotu, 19. siječnja, a start je u 14:30 sati ispred Seoskog turizma Canjuga u Beretincu.

Organizatori lige su SRD 315 Sjeverozapad i Brdsko biciklistički klub ASI.