Sport

Dugo Selo – Ivančica Ivanec 32:27

Dugo Selo – Rukometaši Ivančice Ivanec poraženi su na gostovanju od Dugog sela sa 27:32 u prvenstvenoj utakmici 9. kola Prve hrvatske rukometne lige.

Domaća momčad je povela sa 7:4, Ivančica izjednačila na 7:7, da bi domaćin ponovno preuzeo vodstvo i na poluvremenu imao sigurnih 17:12. U drugom poluvremenu prednost Dugog Sela iznosila je 4 do 7 golova, i pobjeda nije dolazila u pitanje niti u jednom trenutku.

U momčadi Ivančice Frano Vujović postigao je 9 golova, Zoran Druško 5, Luka Habunek 3, Mike Lind, Tomislav Funda i Mario Vidman po 2, a u domaćoj momčadi najefikasniji igrač bio je bivši igrač Ivančice Ivanec Kevin Lind sa 13 golova.

Ivančica se nalazi na posljednjem, 13. mjestu prvenstvene tablice bez bodova, a u slijedećem kolu je slobodna. Vodeća je Moslavina iz Kutine sa 14 osvojenih bodova.

Rukometna momčad Ivančice godište 2004. odigrala je u dvorani Srednje škole Ivanec sa momčadi Varaždina prvenstvenu utakmicu 3. kola Regionalne rukometne lige Sjever  u kojoj je poražena sa 3:21. Godište 2002. pobijedilo je Marof sa 19:12 u prvenstvenoj utakmici 4. kruga Hrvatske rukometne lige dječaci A. Utakmica je odigrana u Novom Marofu, a najefikasniji igrač u redovima Ivančice bio je Nikola Kušen sa 8 postignutih golova, Miha Krtanjek postigao je 4, Luka Šavorić 3 gola.