GROBNIČAN KUP Šest medalja karatašima Ivanca – zlato, tri srebra i dvije bronce

Natjecalo ih se petero

U Sportskoj dvorani Mavrinci u Čavlima kod Rijeke je u organizaciji Karate kluba Grobničan održan tradicionalni turnir u karateu 8. Grobničan kup, na kojem je nastupilo 519 natjecatelja iz Hrvatske i Slovenije.

Na natjecanju je sudjelovalo pet članova Karate kluba Ivanec, koji su ukupno osvojili šest medalja – jednu zlatnu, tri srebrne i dvije brončane.

Najbolji rezultat ostvario je Marin Vuđan koji je osvojio zlatnu medalju u kategoriji mlađi učenici borbe -34 kg, te srebrnu u kategoriji učenici borbe-34 kg.

Srebrne medalje u borbama osvojile su još i Antonela Apati u kategoriji učenice do 32 kg i Lana Pavlaković u kategoriji mlađe kadetkinje do 55 kg.

Brončane medalje u borbama osvojili su Ela Colarić u kategoriji mlađe kadetki nje do 55 kg i kadetkinje do 54 kg i Ema Šešet u kategoriji mlađe kadetkinje do 50 kg.