IVANČICA IVANEC Srebro za ‘miniće’ u Karlovcu, bronca za dječake A u Kozarskoj Dubici

Nema straha za budućnost rukometa u Ivancu

Ivanec – Proteklog su vikenda dvije mlađe selekcije Rukometnog kluba Ivančica Ivanec sudjelovale na dva jaka turnira i na oba ostvarile značajne uspjehe.

‘Minići’ su osvojili srebro na državnom prvenstvu Super mini rukometa u Karlovcu u konkurenciji 36 ekipa, i to nakon mininalnog poraza u finalu od vršnjaka s Korčule s 11:12.

Prije toga pobijedili su u sedam utakmica.

Treneri ekipe su Hrvoje Žimbrek i Nikola Geci.

Dječaci A, igrači rođeni 2006. i mlađi osvojili su brončanu medalju na međunarodnom turniru u Kozarskoj Dubici na kojem je sudjelovalo 10 ekipa.

U polufinalu su izgubili od domaćina KOZARE s 13:16, a u susretu za 3. mjesto pobjedili su IZVIĐAČ Ljubuški 21:12.

Za najboljeg vratara proglašen je Dorijan Stančić, a za najboljeg gledatelja i navijača Anđelko Šoštar.

Ovo je ujedno bila i generalna proba za državno prvenstvo koje se održava u UMAGU od 30.5. do 2.6.2019., na kojem će izabranici Marka Gotala braniti titulu viceprvaka.