Sport

IVANČICA – DUBRAVKA 2:1 (veterani)

IVANEC – Veterani Ivančice pobijedili su u Ivancu Dubravku iz Turčina rezultatom 2:1 u utakmici 5. kola Prve Županijske nogometne veteranske lige Varaždin. Nakon terenske inicijative domaće momčadi i nekoliko izglednih prigoda vodstvo je donio Miljenko Vajagić u 25. minuti utakmice, u drugom poluvremenu Ivančica je preko Predraga Vukmana povisila vodstvo na 2:0, a konačan rezultat 2:1 postavio je Damir Blaži. U derbiju kola Lepoglava je u Ludbregu odigrala 2:2 sa Podravinom.

Prvo mjesto dijele Sračinec, Lepoglava i Beretinec, koji imaju po 10 bodova, a momčad Ivančice ima sedam bodova i nalazi se na 6. mjestu. U slijedećem kolu Ivančani gostuju kod Sračinca, a Lepoglava je u derbiju kola domaćin Beretincu.