Karataši Ivanca i Lepoglave iz Daruvara ‘donijeli’ šest medalja

Daruvar – Na međunarodnom karate turniru XVII Karate Darfest u Daruvaru nastupilo je 418 natjecatelja iz 48 klubova četiriju država.

Ela Colarić iz Karate kluba Ivanec osvojila je zlatnu medalju u kategoriji učenice borbe do 40 kg, Petra Brlečić osvojila je dvije srebrne medalje, u kategorijama juniorke iznad 59 i mlađe seniorke do 68 kg.

Brončane medalje osvojili Erik Đula u kategoriji mlađi učenici do 34 kg i Melani Magdić u kategoriji mlađe kadetkinje iznad 55 kg.

Nastupile su još  Karla Bahun i  Ema Šešet u borbama.

Patrik Vučković iz Karate kluba Lepoglava je u kategoriji učenika do 30 kilograma izgubio u borbi za treće mjesto, Ema Juriša nastupila je u kategoriji kadetkinja, Izidora Juriša nastupila je u kategoriji mlađih seniorki te nije uspjela pobjediti u meču za treće mjesto.

Martin Breški nastupio je u kategoriji mlađih seniora open, te je osvojio treće mjesto, i to nakon što je u borbi za finale poražen od hrvatskog reprezentativca Novaka.