KARATE 1. kolo Međužupanijske lige, Nedelišće – hrpa medalja za Ivanec i Klenovnik

Nastupilo je 198 natjecatelja iz 10 klubova iz Varaždinske i Međimurske županije

Nedelišće – U nedjelju je u sportskoj dvorani Osnovne škole u Nedelišću održano 1. kolo međužupanijske karate lige.

Nastupilo je 198 natjecatelja iz 10 klubova iz Varaždinske i Međimurske županije, među kojima i članovi Karate klubova Ivanec i Klenovnik.

Od članova Karate kluba Ivanec, u katama su zlatne medalje osvojili Mateo Foder u kategoriji mlađih učenika i učenika, Mila Murić u kategoriji cicibanki i Luka Prekrit u kategoriji cicibana, a brončane Marko Ribić u kategoriji cicibana i Ema Petak u kategoriji cicibanki.

U borbama su zlatne medalje osvojili Luka Petak, Ela Colarić, Melani Magdić, Antonela Apati i Erik Đula u dvije kategorije.

Srebrne medalje osvojili su Noa Šešet i Karla Bahun, a brončane Ema Šešet i Noa Šešet.

U ekipnim mečevima, učenici u sastavu Erik Đula, Noa Šešet te Noa Bančić iz Karate kluba Klenovnik osvojili su drugo mjesto.

Karate klub Klenovnik predstavljalo je deset natjecatelja.

U katama su Filip Kranjčec, Ines Kokotec i Leo Šobak osvojili zlato, a Nives Bančić srebro.

U borbama je Filip Kokotec osvojio dva zlata, Noa Bančić jedno zlato, Nikolina Leskovar zlato i srebro, a zlatne medalje osvojili su i Adrian Stančić, Lana Kokotec i Dino Kovač.