KARATE Četiri medalje za Ivanec, jedna za Lepoglavu na turniru u čast poginulim bojovnicima grada Zagreba

Lučko – Na 19. Memorijalnom karate kupu Zagreb, turniru posvećenom poginulim bojovnicima grada Zagreba, u Sporskom centru Lučko nastupilo je 435 natjecatelja iz 49 klubova triju država, među njima i članova Karate klubova Ivanec i Lepoglava.

Ukupno su osvojene četiri medalje, jedna zlatna, i četiri brončane medalje.

Erik Đula je osvojio zlatnu medalju u kategoriji mlađi učenici borbe do 34 kilograma, a brončane medalje osvojili su Karla Bahun u kategoriji mlađe kadetkinje borbe +55 kg, Ela Colarić u kategoriji učenice borbe do 44 kg i Mateo Foder u kategoriji mlađi učenici kate.

Nastupili su još i Melani Magdić u borbama te Luka Petak u katama.

Patrik Vučković iz Lepoglave osvojio je brončanu medalju među učenicima dobi 10 i 11 godina do 38 kg.