Karate: Dva zlata, srebro i bronca za Karate klub Ivanec na jakom međunarodnom turniru u Slavonskom Brodu

Slavonski Brod – U spomen na poginule hrvatske branitelje iz Karate kluba Slavonski Brod, u tom je gradu održan 24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod.

Turnir je bio međunarodnog karaktera, a nastupilo je 428 natjecatelja iz 43 klubova triju država, uključujući i petero članova Karate kluba Ivanec, koji su osvojili po dvije zlatne, te po jednu srebrnu i brončanu medalju.

Zlatnu medalju u borbama osvojile su Ela Colarić u kategoriji učenice do 40 kilograma i Petra Brlečić u kategoriji seniorke do 68 kilograma, srebro je osvojila Iva Pofuk u kategoriji mlađe kadetkinje do 55 kilograma, dok je brončanu medalju osvojila Ema Šešet u kategoriji učenice do 32 kilograma.

Nastupio je još i Erik Đula, u kategoriji mlađi učenici do 34 kg.