Karate: Dvije bronce za Lepoglavu i jedna za Ivanec na državnom prvenstvu u borbama

Čavle – U subotu i nedjelju je u Sportskoj dvorani centra Mavrinci u Čavlama održano prvenstvo Hrvatske u borbama za kadete, juniore, juniore i mlađe seniore u borbama, na kojemu su Karate klubovi Lepoglava i Ivanec zajedno osvojili tri brončane medalje.

Članica Karate kluba Lepoglava, Izidora Juriša, u kategoriji mlađih seniorki do 61 kilograma osvojila je brončanu medalju, a jednak uspjeh ostvario je njen klupski kolega Martin Breški, koji je bio brončani u konkurenciji mlađih seniora plus 84 kilograma.

Brončana je u kategoriji juniorke borbe plus 59 kilograma bila i Petra Brlečić iz Karate kluba Ivanec.

Petra je uvjerljivo pobijedila suparnice u prva dva kola, da bi u polufinalu, nakon neodlučene borbe, sudačkim izglasavanjem izgubila od kasnije pobjednice turnira, Sadee Bećirović.