IzdvojenoSportVijesti

Karate: Klenovnik domaćin 1. kola županijske karate lige

Klenovnik – U sportskoj dvorani Osnovne škole u Klenovniku održano je 1. kolo županijske karate lige u katama i borbama na kojem je nastupilo 98 natjecatelja iz 7 klubova iz Varaždinske, Krapinsko – zagorske i Međimurske županije.

Natjecatelji organizatora, Karate kluba Klenovnik, osvojili su ukupno 22 medalje.

U katama B u kategoriji cicibanke Elena Siročić osvojila je zlatnu, Lena Škrbec srebrnu, a Nives Bančić i Lana Colarić brončanu medalju.

Među mlađim učenicima Leo Šobak osvojio je srebrnu medalju, kod mlađih učenica Nikolina Leskovar zlatnu, Ines Kokotec srebrnu medalju, kod učenika su zlatna odličja pripala Davidu Siročiću i Luciji Šarko, a  zlatnu medalju kategoriji mlađih kadeta zlata su pripala Davidu Siročiću i Luciji Šarko.

U katama A, Erik Bencek osvojo je zlatnu medalju, jednako kao i Leon Bunić i Nikolina Laskovar u kategoriji mlađih učenika u borbama B i A.

U borbama A u kategoriji učenici do 38 kg Mihael Jakopanec osvojio je zlatnu medalju, Adrijan Stančić srebrnu, a Roko Bencek brončanu.

Među mlađim kadetima do 50 kg Adrijan Stančić osvojio je zlatnu, Roko Bencek srebrnu, dok je brončana medalja pripala Mihaelu Jakopanecu

Kod mlađih kadeta do 50kg Patrik Žlibar osvojio je zlatnu medalju, među mlađim kadetkinjama do do 45kg Lana Kokotec bila je brončana.

Od članova Karate kluba Ivanec u borbama su zlatne medalje osvojili Marko Petak, Ela Colarić, Pavlo Kovaček, Ema Šešet, Melani Magdić i Iva Pofuk.

Srebrne medalje osvojili su David Slavinec, Erik Đula, Karla Bahun, Dorian Šincek i Lana Pavlaković, a brončane Mateo Foder,Viktor Kovaček, Pavlo Kovaček, Noa Šešet i Lana Pavlaković.

U katama je Mateo Foder osvojio je zlatnu medalju u kategoriji cicibana (6,7 god) te brončanu medalju u kategoriji mlađih učenika, Ema Šešet osvojila je srebrnu medalju u kategoriji učenica, dok su brončane medalje osvojili Marko Petak i Dino Putar Veber u kategoriji učenika.

Od članova Karate kluba Lepoglava u borbama su zlatne medalje osvojili Ema Juriša, Jan Kuća, srebrnu Petra Hodić, a brončanu Patrik Vučković, dok je u katama brončana bila Anja Kostanjevec.

Rezultati:

Kate B:

Cicibani: 1.Mateo Foder (Ivanec) 2.David Slavinec (Ivanec) 3.Kai Novak (Zen) i Noa Horvat (Zen)
Cicibanke: 1. Elena Siročić (Klenovnik) 2. Lena Škrbec (Klenovnik) 3. Nives Bančić (Klenovnik) i Lana Colarić (Klenovnik)
Mlađi učenici: 1.Ivan Mlinarić (Bukovec) 2. Leo Šobak (Klenovnik) 3. Marko Petak (Ivanec) i Dino Putar Veber (Ivanec)
Mlađe učenice: 1.Nikolina Leskovar (Klenovnik) 2.Ines Kokotec (Klenovnik) 3.Dora Gerić (Zen) i Hana Šalomon (Bukovec)
Učenici: 1.David Siročić (Klenovnik) 2.Sven Kraus(Trnovec)
Učenice: 1.Lucija Šarko(Klenovnik) 2. Nikolina Magdalenić (Bukovec) 3.Dora Mišak (Trnovec) i Anja Kostanjevec (Lepoglava)
Mlađi kadeti: 1.David Siročić (Klenovnik)
Mlađe kadetkinje: 1.Lucija Šarko (Klenovnik)

Kate A:

Cicibani: 1.Mateo Foder(Ivanec)
Mlađe učenice: 1.Kornelija Božić (Konjščina) 2.Petra Lisak (Konjščina) 3.Dora Gerić (Zen)
Učenici: 1.Erik Bencek (Klenovnik) 2.Tomislav Tkalčec (Bukovec) 3. Mateo Foder (Ivanec)
Učenice: 1.Ana Harambaša (Zen) 2.Ema Šešet (Ivanec)
Mlađe kadeti:  1.Tomislav Tkalčec (Bukovec)
Mlađe kadetkinje: 1. Ana Harambaša (Zen) 2. Lucija Krušelj (Bukovec)
Kadeti,kadetkinje: 1. Ana Marija Lilek (Bukovec) 2. Lucija Krušelj (Bukovec) 3. Andrej Lilek (Bukovec)

Borbe B:

Cicibani: 1.Mihael Habajec (Konjščina) 2. David Slavinec (Ivanec) 3. Pablo Koren (Trnovec) i Mateo Foder (Ivanec)
Mlađi učenici -34kg: 1. Marko Petak (Ivanec) 2. Marko Uroić (Konjščina) 3. Viktor Kovaček (Ivanec)
Mlađi učenici +34kg 1. Leon Bunić (Klenovnik) 2. Lovro Kruhak (Konjščina) 3. Damjan Canjuga (Ivanec) i Pavlo Kovaček (Ivanec)
Mlađe učenice -34kg: 1. Anamarija Mešnjak (Konjščina) 2.Petra Hodić (Lepoglava)
Mlađe učenice +34kg: 1.Ela Colarić (Ivanec) 2. Vita Zadravec (Konjščina) 3.Veronika Priščan (Konjščina)
Učenici -34kg: 1. Pavlo Kovaček (Ivanec)
Učenice -34 kg: 1.Ema Šešet (Ivanec) 2. Petra Lisak (Konjščina)
Mlađe kadetkinje: 1.Ema Juriša (Lepoglava)

Borbe A:

Mlađe učenice -34kg: 1. Nikolina Leskovar (Klenovnik) 2. Kornelija Božić (Konjščina)
Mlađi učenici -34kg: 1. Jan Kuća (Lepoglava) 2. Erik Đula (Ivanec) 3.Patrik Vučković (Lepoglava) i Noa Šešet (Ivanec)
Učenici -38kg: 1.Mihael Jakopanec (Klenovnik) 2. Adrian Stančić (Klenovnik) 3. David Puklin (Konjščina) i Roko Bencek(Klenovnik)
Učenice +35kg: 1.Melani Magdić (Ivanec) 2. Karla Bahun (Ivanec) 3.Lana Pavlaković (Ivanec) i Hana Svrtan (Konjščina)
Mlađi kadeti -50kg: 1.Adrian Stančić (Klenovnik) 2. Roko Bencek (Klenovnik) 3. Jan Posinjak (Konjščina) i Mihael Jakopanec (Konjščina)
Mlađi kadeti +50kg: 1.Patrik Žlibar(Klenovnik) 2.Dorian Šincek (Ivanec)
Mlađe kadetkinje -45kg: 1.Iva Pofuk (Ivanec) 2. Lana Pavlaković (Ivanec) 3.Lana Kokotec (Klenovnik) i Lucija Svrtan (Konjščina)

Povezani Članci

Close