KARATE Pet medalja u borbama i dvije u katama za Ivanec na međunarodnom turniru u Vukovaru

Vukovar – Na međunarodnom karate turniru Kup Vukovara nastupilo je 317 natjecatelja iz 30 klubova iz četiri države.

Među njima i četvero članova Karate kluba Ivanec, koji su osvojili pet medalja u borbama i dvije u katama.

U borbama je zlatnu medalju osvojila Ema Šešet u kategoriji mlađe kadetkinje do 40 kilograma, Noa Šešet nastupio je u kategoriji mlađih učenika do 34 kilograma i u kategoriji učenika do 34 kilograma te je osvojio dvije srebrne medalje, a u istim kategorijama nastupio je i Erik Đula, koji je osvojio dvije brončane medalje.

Luka Petak je nastupio u katama u dvije kategorije te je osvojio dvije srebrne medalje.

Slijedeći nastup ivanečkih karataša je nadolazeće subote u Sisku.