KARATE Zlato, srebro i dvije bronce za karataše Ivanca u zagrebačkoj Peščenici

Zagreb – U nedjelju je u Sportskoj dvorani Peščenica u Zagrebu održan 10. Bushido karate kup prijateljstva, međunarodni turnir na kojemu je sudjelovalo 650 natjecatelja članova 70 klubova iz 7 država.

Iz karate kluba Ivanec, Mateo Foder osvojio je zlatnu medalju u kategoriji učenici kate, dok je Luka Petak osvojio brončanu medalju u kategoriji cicibani kate.

Ela Colarić osvojila je srebrnu medalju u kategoriji učenice borbe-44 kg, dok je Karla Bahun osvojila brončanu medalju u kategoriji učenice borbe +44 kg.

Nastupili su još u borbama Erik Đula, Noa Šešet, Dino Putar Veber, Melani Magdić i Ema Šešet.

Slijedeći nastup karataši Ivanca imaju u subotu na 13. Cro Cupu, međunarodnom karate turniru koji se održava u Nedelišću.