KOŠARKA Dubravčan – Lepoglava 78:104 (7. kolo 3. HKL Sjever)

Među strijelce upisali su se svi igrači

Kotoriba – Košarkaši Lepoglave pobijedili su u Kotoribi momčad Dubravčana sa 104:78 u utakmici 7. kola Treće košarkaške lige Sjever.

Četvrtine: 23:14, 32:22, 27:15, 22:27.

Lepoglava je u utakmicu je krenula čvrsto i agresivno i odmah u prvoj četvrtini kvalitetnom obranom i realizacijom u napadu došla do prednosti od 9 poena, koju je do poluvremena povećala na 19 i vodstva od 55:36.

U nastavku utakmice do 30. minute Lepoglava je imala prednost od 31 poena, a među strijelce upisali su se svi igrači, što je posebno bitno za one koji su do sada imali manju minutažu, a na njih se u nastavku prvenstva uvelike računa.

U momčadi Lepoglave najefikasniji igrač bio je Dražen Komes s 15 postignutih koševa, Josip Putarek postigao je 14, Marko Petak 13, Renato Klapčić i Martin Fištrek po 12, Dalibor Husnjak10, Leonardo Matuza i David Paska po 8, a Karlo Jakopović 6.

U sljedećem kolu Lepoglava je domaćin Rudaru iz Murskog Središća.