KOŠARKA Ivančica – Labrada 68:48 (6. kolo lige mlađih kadeta)

Dobra igra i u obrani i u napadu, uz kvalitetnu 'skok-igru' protiv znatno višeg protivnika bili su ključni za pobjedu

U Sportskoj dvorani osnovne škole Ivanec odigrana je utakmica 6. kola Hrvatske lige mlađih kadeta „U15“ / regija sjever, u kojoj je Ivančica pobijedila Labradu,  rezultatom 68:48.

Četvrtine: 23:5, 15:25, 14:10, 16:8.

Dobra igra i u obrani i u napadu, uz kvalitetnu ‘skok-igru’ protiv znatno višeg protivnika bili su ključni za pobjedu.

Iako, nakon odličnog početka utakmice, usslijedio je pad koncentracije u drugoj četvrtini, pa malo „spuštanje na zemlju“ u svlačionici na poluvremenu, nakon toga slijedi ‘povratak u utakmicu’ i kontrola rezultata do njena završetka.

Šuterski dan imao je Tin Petrinjak, koji je upisao 31 poen uz 9 trica iz 14 pokušaja, Luka David Brezovec dodao je 9, Luka Gašparić 7, Gabrijel Bregović i Karlo Sever po 5, David Galić upisaa je prve poene u karijeri, njih 4, jednako toliko imao je i Mihael Posavec, Darko Breški 3, a u sastavu još bili i Ivan Marđetko, Alen Bračko i David Peša.

U 7. kolu, 7. prosinca, Ivančica gostuje kod Rudara u Murskom Središću.