KOŠARKA Labrada – Ivančica 49:73 (mlađi kadeti)

U zaostaloj utakmici 1. kola mlađih kadeta Labrada je poražena od Ivančice rezultatom 49:73 (6:25, 9:17, 14:20, 20:11).

Zagrebačka ekipa s Trakošćanskom adresom Labrada, u ulozi domaćina, nije imala ozbiljne šanse protiv raspoloženih mladih iz Ivanca, koji su od prve minute krenuli vrlo agresivno u obrani, a sa dvije trice Luke Gašparića već na startu najavili dobar šuterski dan.

Po završetku prve četvrtine bilo je jasno da će to biti lako dobivena utakmica i da će svi Ivančani dobiti svoju prigodu, posebice oni koji inače imaju manju minutažu.

Najbolji pojedinac u redovima Ivančice bio je Adam Bajsić sa 31 poenom (3×3), Luka Gašparić upisao je 10 poena (2×3), Ivan Božak 8, Marko Bratković 7, Leon Mavrek 5, Tin Petrinjak (1×3), Marko Težak po 4, David Brezovec i Bregović Gabrijel po 2.

U sastavu su bili još i Nikola Kihas, Ivan Marđetko i Nikola Ostroški.