KOŠARKA Lepoglava – Sjever 67:72 (6. kolo 3. lige Sjever)

U momčadi Lepoglave najefikasniji igrač bio je Dalibor Husnjak s 12 poena

Košarkaši Lepoglave poraženi su od Sjevera iz Varaždina sa 67:72 u utakmici 6. kola Treće hrvatske košarkaške lige Sjever, odigranoj u dvorani osnovne škole Lepoglava.

Rezultat po četvrtinama: 13:13, 18:23, 18:15, 18:21.

Domaća momčad je dobro krenula u takmicu, brzo povela, no gostujuća momčad se prilagodila i izjednačila rezultat nakon deset minuta igre na 13:13.

U drugoj četvrtini uslijedila je dominacija gostiju, koja je ispod koša preuzela inicijativu što je rezultiralo vodstvo od 5 koševa s kojim su otišli na odmor, rezultat je bio 36:31.

U trećoj četvrtini momčad Sjevera je došla do prednosti od 12 koševa, ali domaća se momčad uspjela rezultatski vratiti.

U posljednjoj, potpuno izjednačenoj četvrtini, domaćin je u finišu zbog loše realizacije izgubio utakmicu, a mirnija gostujuća momčad zasluženo izborila pobjedu.

U momčadi Lepoglave najefikasniji igrač bio je Dalibor Husnjak s 12 poena, Leonardo Matuza i Josip Putarek postigli su po 11, Dražen Komes i Vladimir Karpov po  8, Jurica Migač 3, Leon Kušinec 2, a nastupili su još i Marko Petak, Karlo Jakopović, Alessandro Gabrić i Bajsić.

U sljedećem kolu Lepoglava je u Kotoribi gost Dubravčana.