KOŠARKA Podravac – Ivančica 94:68 (juniori)

Virje – U 2. kolu juniorske lige Regije sjever Podravac je pobijedio Ivančicu rezultatom 94:68 (20:23, 22:24, 28:5, 24:16).

Ivančani su dobro počeli, vodili na poluvremenu, no u trećoj su četvrtini potpuno podbacili, pada im koncentracija, posebice u završnicama i tu domaćin stavra prednost koju je održao do kraja susreta.

Uz to, domaćine su ‘nosili’ vrlo bučni navijači, ‘otvario’ im se šut za 3 poena, ostvaruju nekoliko skokova u napadu i na kraju stvaraju nedostižnu prednost.

Najefikasniji kod Ivančana, koji su nastupili oslabljeni, bez Luke Putara, bio je Kruno Smontara sa 22 poena, od čega tri ‘trice’, Leon Koljnrekaj je upisao 18 poena (1×3), Matija Kos 12 (2×3) …

Ivančicu do ‘uzvratne’ utakmice s Podravcem očekuju još dva gostovanja, u Virovitici i Koprivnici.