IzdvojenoSportVijesti

MALI NOGOMET Gregur Invest pobjednik turnira u Novom Marofu – Filip Šagij najbolji golman

Novi Marof – Gregur Invest iz Ivanca pobjednik je 32. Zimskog malonogometnog turnira “Ožujsko-Knauf insulation kup Novi Marof 2019″.

Gregur Invest je u finalnoj utakmici za prvaka pobijedio Pulse night club Stock boljim izvođenjem 6-eraca sa 4:3, nakon 3:3 u regularnom dijelu.

Treće mjesto osvojio je Hudek Trgotrans, koji je pobijedio Oštrek Gradnju i Caffe bar Maroccino sa 4:1.

Najboljim igračem turnira proglašen je Kristijan Postružin iz Pulse Night Cluba Stock, najbolji strijelac s 9 postignutih pogodaka je Saša Hojski iz Hudek Trgotransa, a najbolji golman Filip Šagij iz Gregur Investa.

Kristijan Postružin
Saša Hojski
Filip Šagij

Hudek Trgotrans je u finalu veterana pobijedio Caffe bar Lea sa 8:1 i tako se okitio titulom prvaka veterana, dok je treće mjesto pripalo momčadi IPA 192 PU Varaždin, koja je sa 7:6 po izvođenju šesteraca, nakon 3:3 u regularnom dijelu, pobijedila Baška Boys.

Nagrade najboljima uručili su gradonačelnik Novog Marofa Siniša Jenkač i potpredsjednik gradskog vijeća Miro Sabolić.