NA ‘KRILIMA’ IGRAČA NAŠEG PODNEBLJA MNK Dinamo osvojio titulu prvaka Hrvatske – Art Metali Junajted drugi

Sudjelovao 12 momčadi razvrstanih u četiri skupine po 3

Proteklog je vikenda u Ivanić Gradu igrano Prvenstvo Hrvatske u mininogometu na kojem je sudjelovao 12 momčadi razvrstanih u četiri skupine po 3.

Iz svake su se skupine po dvije plasirale drugi krug, gdje se od četvrtfinala krenulo u završnu borbu za naslov, koji je u konačnici pripao Mininogometnom klubu Dinamo, koji je u finalu pobijedio Art Metali Junajted rezultatom 4:2, uzvrativši tako za lanjski poraz u završnoj utakmici.

Photo by Bruno Fantulin

Dinamu je ovo treće finale i prvi trofej, a u njegovim redovima igraju i nogometaši iz našeg kraja, poput Zorana Lukavečkog, Alena Hercega ili Brune Piskača.

U susretu za treće mjesto momčad Caffe bara Roses bila je bolja od Oroplast Mrzljak rezultatom 3:2.

Najbolji igrač prvenstva je Nikola Golenja iz Art Metali Junajted, najbolji golman Marko Habazin iz Mininogometnog kluba Dinamo, čiji je član Luka Gorše i najbolji strijelac.

Na prvenstvu su sudjelovale i momčadi Druškovca i Cerje, koje su natjecanje okončale susretima u skupinama.