NACIONALNO PRVENSTVO U CIKLOKROSU Donja Voća ugostila 80 natjecatelja – evo svih rezultata

U 14 kategorija sudjelovalo je ukupno 80 natjecatelja

Donja Voća – U organizaciji Biciklističkog kluba Puls Čakovec, te suorganizaciji i partnerstvu Općine Donja Voća i Trail Full Cycling Experience, u nedjelju je u Donjoj Voći održano Nacionalno prvenstvo u ciklokrosu Biciklističkog saveza Hrvatske.

U 14 kategorija sudjelovalo je ukupno 80 natjecatelja, a njih 66 bilo je uvršetno u plasmane.

U kategoriji Elite/U23 M pobjednik kod muškaraca bio je Viktor Potočki, dok je kod žena pobjednica Talijanka Gloria Musa.

U konkurenciji muških juniora naslov je osvojio Fran Bošnjak, među juniorkama najbolja je bila Anja Nadu, prvak kod kadeta je Matija Trstenjak, a u konkurenciji kadetkinja naslov je osvojila Mirta Pušec.

U dobnom uzrastu U15 kod muških pobijedio je Luka Škara, u konkurenciji U14 za djevojke pobjednica je Gabriela Krobot, u kategoriji U13 za muške naslov je osvojio Fran Pečnjak, a u konkurenciji djevojaka najbolja je Ana Strelec.

Među Veteranima A naslov je pripao Damjan Ivšaku, u konkurenciji Veterana B Jurici Galiću, među Veteranima C najbolji je bio Joško Fržop, a u kategoriji Sport Božidar Mavrin.