NASTAVLJENA 27. CROSS LIGA DRAVA Dvanaesta pobjeda Dinka Solića, deseta Lee Mrak u utrci na 5600 metara – Emerik Večerić i Sanja Hrašćanec najbrži na 2000 metara

U šest kategorija sudjelovalo je 112 trkača i trkačica

Varaždin – Utrkama 12. kola nastavljena je 27. Cross lige Drava 2019., a u šest kategorija sudjelovalo je 112 trkača i trkačica.

Na najdužoj trkačkoj dionici od 5600 metara u konkurenciji 36 muškaraca pobijedio je Dinko Solić, drugi je bio Neven Jurković iz Trkačkog kluba Ivančica Ivanec, treći Marko Poljanić.

Četvrti je na cilj stigao Vjekoslav Vorih, dok je Josip Jakop bio 28.obojica članovi Trkačkog kluba Ivančica.

Među 8 žena najbrža je bila Lea Mrak, ispred druge Ivanec Grabar i treće Daše Žnidarić.

Na  2.000 metara trčanja među 12 žena pobijedila je Sanja Hrašćanec, kod 18 muškaraca Emerik Večerić, dok je Zvonimir Jakop iz Trkačkog kluba Ivančica osvojio 8. mjesto.

Kod hodača na 2.000 metara pobijedili su Boris Lacković i Ela Božović, dok su kod nordijskog hodanja na 2.000 m najbrži bili Davor Hostić i Natalija Šprem.

Kod najmlađih na dužoj dionici od 800 m pobijedili su Noa Planinc i Leona Mašić, a na dionici od 400 m najbrži su bili Jakov Pavlić i Leona Hrastić.