NOGOMET Ivančica uzvratila Poletu za poraz ‘s kamatama’ – pobjeda 5:1

Ivančica svoju treću pripremnu utakmicu igra s Poletom, članom 3. HNL sjever, u Svetom Martinu na Muri u subotu s početkom u 18 sati

Ivanec – Nogometaši Ivančice pobijedili su Polet iz Tuhovca s 5:1 u svojoj drugoj pripremnoj utakmici odigranoj na ivanečkom Gradskom stadionu i tako im se revanširali za poraz u prethodnoj pripremnoj utakmici u Tuhovcu gdje su bili poraženi sa 1:4.

Za momčad Ivančice su po dva pogotka postigli Dominik Božak i Tomislav Jagić, a jednog Marko Žuliček, dok je strijelac za gostujuću momčad bio Denis Bartolec iz kaznenog udarca u 87. minuti utakmice .

Po teškom i skliskom terenu natopljenim vodom nogometaši Ivančice nadigrali su Polet iz Tuhovca, člana 1. ŽNL Varaždin, i nakon prvih 45 minuta igre imali vodstvo od 3:0.

U drugom poluvremenu domaćin je imao potpunu dominaciju na terenu, stvarao izgledne prigode od kojih je još realizirao dvije za konačnih 5:1.

Ivančica svoju treću pripremnu utakmicu igra  s Poletom, članom 3. HNL sjever, u Svetom Martinu na Muri u subotu s početkom u 18 sati.