Nogomet: Klenovnik – Bratstvo 1:1

Klenovnik – U zaostaloj utakmici 5. kola 3. Županijske nogometne lige Varaždin, Klenovnik i Bratstvo su odigrali 1:1, poluvrijeme 1:1.

Utakmica je odigrana po hladnom vremenu i dosta teškom terenu, bolji u prvom dijelu bili su domaćini, dok su u nastavku više od igre imali gosti, pa se može reći da je krajnji rezultat realan.

Iako, domaćini su imali više izglednih prigoda, pa je tako, recimo, Alen Bunić dva puta bio potpuno sam pred vratarom gostiju, no oba puta nije bio dovoljno staložen i precizan, a Vlado Martić dva je puta pogodio gredu

S druge strane, igrači Bratstva u nastavku su imali 2-3 vrlo izgledne situacije, no napadači su im bili neprecizni, pa je ostao rezultat iz prvog dijela.

Ovom je utakmicom kompletiran jesenski dio, nakon kojega je prvi Beretinec sa 28 bodova, koliko ima i drugoplasirana Mladost Varaždinske Toplice, Vindija je polusezonu okončala na 5. mjestu sa 19., a Klenovnik na 6. sa 17 osvojenih bodova.