Nogomet: Lepoglava – Ivančica 2:5 (prijateljska utakmica)

Lepoglava – U prijateljskoj utakmici igranoj na pomoćnom terenu SRC Lepoglava nogometaši Ivančice pobijedili su Lepoglavu sa 5:2, poluvrijeme 3:0.

Dvostruki strijelac za domaćina bio je Mario Jug, a golove za Ivančicu postigli su Marko Cerovčec, Darko i Tomislav Jagić, Mihael Jerebić i Mihael Osmanović.

Kvalitetniji Ivančani su na teškom tereni već nakon pola sata imali sigurno vodstvo od 3:0 uz nekoliko promašenih gol-šansi.

nogomet-lepoglava-ivancica-3-2016-2Početkom nastavka Lepoglava je kratku incijativu materijalizirala golom Juga za 1:3, no ubrzo je Jerebić lijepim golom povećao na 4:1.

Zadnjih 20-ak minuta od iskusnijih je igrača za Ivančicu igrao samo Leon Gregur, a ostatak momčadi bili su juniori i kadeti koji su uspjeli održati razliku od tri gola.

I to golom mladog Osmanovića u zadnjim sekundama, nakon što je prethodno Mario Jug svojim drugim golom smanjio na 2:4.