SportVijesti

NOGOMET Počinje Županijski nogometni kup – evo svih parova 1. kola (subota i nedjelja)

Najmasovnije klupsko sportsko natjecanje našeg područja, na kojem sudjeluje ukupno 57 momčadi

Varaždin – U subotu i nedjelju se igraju utakmice 1. kola Županijskog nogometnog kupa, najmasovnijeg klupskog sportskog natjecanja našeg područja, na kojem sudjeluje ukupno 57 momčadi.

50 ih razigrava od 1. kola, a u drugom se priključuju Varteks, Varaždin, Nedeljanec, Jalžabet, Drava, Bednja i Polet Cestica.

U subotu, 10. kolovoza, s početkom u 18 sati Rudar 47 je gost Zelengaja, a Lepoglava igra u Vrbanovcu kod Dinama 01.

U nedjelju, 11. kolovoza, također s počecima u 18 sati sati, Ivančica je na Gradskom stadionu u Ivancu domaćin Mladosti Varaždin, Mladost u Margečanu dočekuje Plitvicu Gojanec, Vindija je gost Gore u Globočcu, a Klenovnik na svom igralištu ugošćuje Podravac Svibovec.

  1. kolo igra se već tjedan kasnije, u subotu i nedjelju, 18. i 19. kolovoza.

Parovi 1. kola kupa ŽNS Varaždin, subota, 10. kolovoza s početkom u 18,00 sati:

Sveti Ilija: Obreš – Lunjkovec

Sigetec: Mladost (S) – Podravac Kitro

Jurketinec: Omladinac – Karlovec

Kućan Donji: Zelengaj – Rudar 47

Martijanec: Polet (M) – Razvitak

Ludbreg: Podravina – Vratno

Mali Bukovec: Bukovčan 27 – Bratstvo

Hrženica: Radnički – Plitvica (S)

Vrbanovec: Dinamo 01 – Lepoglava

Slokovec: Sloga – Dinamo (B)

Petrijanec: Orač – Trnje

Novi Marof: Novi Marof – Beretinec

Parovi 1. kola kupa ŽNS Varaždin, nedjelja, 11. kolovoza s početkom u 18,00 sati:

Nova Ves: Nova Ves – Poljanec

Margečan: Mladost (M) – Plitvica (G)

Veliki Bukovec: Bukovčan – Sloboda (T)

Globočec: Gora – Vindija

Struga: Struga Rovokop – Sloboda ŠN

Podevčevo: Čevo – Poljoprivrednik

Sveti Petar: Mladost (SP) – Dubravka-Zagorac

Novakovec: Novakovec – Budućnost

Ivanec: Ivančica – Mladost (VŽ)

Klenovnik: Klenovnik – Podravac (SV)

Šemovec: Mladost (Š) – Udarnik 32

Hrastovsko: Zadrugar – Polet

 

Tags

Povezani Članci

Provjerite Također

Close
Close