IzdvojenoSportVijesti

NOGOMET Robert Murić s dva prekrasna gola donio pobjedu Rijeci u susretu s Varaždinom – pogledajte ih, prava su remek-djela, jednako kao i Varaždinca Kolarića

Sjajan početak sezone za talentiranog Bednjančana

Rijeka – U utakmici 1. kola Hrvatske telekom Prve lige Rijeka u na Rujevici pobijedila Varaždin rezultatom 2:1, poluvrijeme 1:1.

Strijelac obaju golova za Rijeku bio je Bednjačan Robert Murić, a oba su prava remek-djela.

Prvog je postigao u 7. minuti nakon što se ‘prošetao’ kroz obranu Varaždina za 1:0, a pobjednički za konačnih 2:1 postigao je u 58. minuti, kada je iz slobodnog udarca s udaljenosti oko 25 metara pogodio same lijeve ‘rašlje’ vratiju Varaždina.

Murić je u Rijeku stigao u zimskom prijelaznom roku, a nakon perioda prilagodbe, ova je igra i golovi nagovještaj da bi mogao u potpunosti prikazati svoj raskošni talenat.

Strijelac, jednako efektnog, gola za Varaždin bio je Matija Kolarić u 22 minuti.

IZJAVA ROBERTA MURIĆA

Robert Murić nakon Varaždina – 1. kolo (2019./2020.)

Robert Murić: Golovi? Otvorila mi se prilika i iskoristio sam je. Bez suigrača to ne bi bilo moguće, hvala i njima, ovo je zajednička pobjeda 🔵⚪👏#ZajednosmoRijeka