NOGOMET ŽNK Lepoglava – NŠ Međimurje – Čakovec 2:1

Lepoglava je tri utakmice prije kraja vodeća na tablici, a u idućem kolu, koje se igra za dva tjedna, gostuje kod pulske Istre

Lepoglava – U susretu 9. kola 2. Hrvatske nogometne lige Sjever zapad za žene, igranom u Lepoglavi po kišnom vremneu i teškom, vodom natopljenom, blatnjavom terenu, nogometašice Lepoglave pobijedile su Nogometnu školu Međimurje Čakovec rezultatom 2:1, poluvrijeme 1:1.

ŽNK Lepoglava

Povela je Lepoglava golom Valentine Kupčić, gošće su izjednačile preko Leone Požgaj, da bi pobjedu domaćin igračica svojim drugim golom postignutim sredinom drugog poluvremena donijela Valentina Kupčić.

Lepoglava je tri utakmice prije kraja vodeća na tablici sa 17 bodova, tri više i utakmicom više od Koprivnice.

U idućem kolu, koje se igra za dva tjedna, gostuje kod pulske Istre.

U međuvremenu će u petak sudjelovati na Uskrsnom turniru u francuskom Mentonu.