ODBOJKA Ekipa 5. i 6. razreda Osnovne škole Ivanec prvakinje Varaždinske županije

U konkurenciji 4 županijske škole

Varaždin – Odbojkašice Osnovne škole Ivan Kukuljević Sakcinski Ivanec su u Areni Varaždin sudjelovale na finalnom županijskom natjecanju iz odbojke za djevojčice petih i šestih razreda gdje su osvojile naslov županijskih prvakinja.

Na natjecanju su sudjelovale 4 ekipe, a ždrijebom je odlučeno da se u prvoj polufinalnoj utakmici sastanu OŠ Ivanec i II. OŠ Varaždin, u kojoj je Ivanec pobijedio sa 2:0, u drugoj polufinalnoj utakmici Ludbreg je svladao Vinicu.

U utakmici za 3. mjesto II OŠ Varaždin je pobijedila OŠ Vinicu s 2:1 u setovima i tako osvojila brončanu medalju.

U finalnoj utakmici OŠ Ivanec je pobijedila ekipu OŠ Ludbreg, osvojila titulu anjbolje u županiji i izborila nastup na regionalnom prvenstvu.

Za OŠ Ivanec nastupile su Marija Dugi, Petra Krog, Franka Posavec Hladin, Nika Marković, Laura Friščić, Lea Grudenić, Lara Habek, Nikolina Bunić, Eva Osonjački, Vida Mesec i Hana Friščić.

Voditelj ekipe: Ivan Hrg, prof.