ODBOJKA Osnovna škola Ivan Kukuljević Sakcinski Ivanec prvak regije

Ivanec – Ekipa djevojaka Osnovne škola Ivan Kukuljević Sakcinski osvojila je 1. mjesto na regionalnom natjecanju u odbojci igranom u Ivancu.

Ženska odbojkaška ekipa osnovne škole Ivanec osvojila je zlatnu medalju i  naslov prvaka Regije te se plasirala  na završnicu državnog prvenstva koje će se održati u Poreču od 22. do 24. travnja.

Regionalno prvenstvo održano je u srijedu  u dvorani osnovne škole Ivan Kukuljević Sakcinski Ivanec na kojemu su sudjelovale ekipe Osnovne škole Vladimira Nazora Križevci, potom Mursko Središće, Josip Kozarac Slatina i Ivan Kukuljević Sakcinski.

Ekipa Ivanca u polufinalnoj je utakmici pobijedila Križevce sa 2:0 u setovima, a zatim u finalu Mursko Središće sa 2:0 u setovima.

U utakmici za 3. mjesto Križevci su svladali Slatinu sa 2:1 u setovima.

Prvoplasirane tri ekipe primile su medalje.

Natjecanje su svojim nastupom uljepšale mlade članice Plesnog kluba Ivančica Ivanec.