Sport

Poraz veterana Ivančice doma, pobjeda Lepoglave u gostima

Ivanec – Nogometna veteranska momčad Ivančice poražena je od Mladosti iz Varaždina sa 2:3 u prvenstvenoj utakmici 3. kola Prve Županijske veteranske lige Varaždin. Pogotke za Ivančicu postigli su Davor Matuza u 8. minuti  i Tomica Matučec u 48. Minuti, a strijelci za gostujuću momčad bili Nikola Rogek u 15. minuti, Jasminko Erat u 55., te Hrvoje Knežević u 75. minuti utakmice. Momčad Ivančice dvaput je bila u vodstvu,  a vjerojatno ključni trenutak utakmice dogodio se kod rezultata 2:2, kada Davor Matuza nije iskoristio kazneni udarac sa 11 metara.

Lepoglava je u Ludbregu pogotkom Zdravka Frketina pobijedila Podravinu sa rezultatom 1:0.

Vodeća je Lepoglava sa 9 bodova koliko ima i drugoplasirana Mladosti iz Varaždina, dok se Ivančica nalazi pri samom dnu prvenstvene tablice bez osvojenog boda i utakmicom manje.

U slijedećem kolu, koje se igra 15. rujna, Ivančica u Sračincu igra sa Sračincem, dok je Lepoglava domaćin Beretincu.