Ravna gora Trail 2017 – Igor Goričanec i Vanja Ilisić pobjednici duže, Zenil Vugrinec i Štefica Bubnjarić kraće staze

Ravna Gora – SRD 315 Sjeverozapad organiziralo je Ravna gora Trail 2017, u sklopu kojega su se održavale utrke na 28 i na 13 kilometara.

Trčalo se od Filićevog doma, po obroncima Ravne Gore, do Trakošćana, oko jezera i natrag, s ciljem također kod Filićevog doma na Ravnoj gori.

Utrku dugu 28 kilometara okončao je 21 natjecatelj, od čega 17 muškaraca i 4 žene.

Ukupni i pobjednik u konkurenciji muškaraca je Igor Goričanec, ispred Srećka Vrčeka koji je na cilj stigao drugi, te trećeplasiranog Zorana Kurdija, dok je Branko Dušak iz Ivanca osvojio 5. mjesto.

Među ženama pobijedila je Vanja Ilisić, drugo mjesto osvojila je Sonja Kreč, treće Jasna Žibreg, a četvrto Sanja Hrašćanec.

Kraću utrku, na stazi od 13 kilometara, istrčalo je ukupno 66 natjecatelja, od čega 28 žena i 38 muškaraca.

Ukupni i pobjednik među muškarcima bio je Zenil Vugrinec, drugi je na cilj stigao Benyamin Vuk, treći Igor Horvat, Božidar Željezić iz Ivanca bio je 30. ukupno i 25. među muškarcima.

Kod žena pobijedila je Štefica Bubnjarić, druga je bila Mišela Kovač, a treća Marina Obelić.

Najbolji natjecatelji nagrađeni su medaljama i prigodnim poklonima.