RAVNA GORA TRAIL 47 u Velikoj i 101 natjecatelj u Maloj utrci – svi rezultati su tu!!

Ravna Gora – SRD 315 Sjeverozapad organiziralo je Ravna gora Trail 2018, koji sastojao od dviju utrka; velike na stazi 28 kilometara, te male na 13 kilometara.

Utrka je počela i završila kod Filićevog doma na Ravnoj gori, a trčalo se do Trakošćana i natrag.

U konkurenciji 36 muškaraca pobjednik Velike utrke bio je Sanjin Vučan, drugo mjesto osvojio je Srećko Vrček, a treći je bio  Marko Rajković.

Među 11 žena prva je na cilj stigla Ivančica Jež, druga Irena Smojver, a treća Vanja Bojanić.

Rezultati:

Prvi na cilj Male utrke u konkurenciji 58 muškaraca stigao je Dragan Štakić, drugi je bio Petko Drakulić, treći Dado Sobota, dok je Božidar Željezić iz Trkačkog kluba Ivančica bio 52.

Pobjednica u konkurenciji 43 žene bila je Marta Grubić, drugo mjesto osvojila je Eva Ocvirk, a treće Tamara Moguljak.

Rezultati:

Najbolji trkači u aposlutnom poretku primili su medalje i nagrade organizatora i sponzora, a nagrađeni su i najbolji po dobnim kategorijama.