RUKOMET GRK Varaždin 1930 II – Ivančica Ivanec 32:28

Ivančani 'skliznuli' do devetog mjesta

Varaždin – Rukometaši Ivančice Ivanec poraženi su od momčadi GRK Varaždin 1930 II s 28:32 u utakmici 24. kola Druge hrvatske rukometne lige koja je odigrana u nedjelju u  Varaždinu u Gradskoj dvorani Arena uz Dravu.

Domaćin je poveo sa 8:3, bilo je i 14:8, 17:9 da bi nakon prvih 30 minuta igre rezultat bio 19:11.

U drugom poluvremenu domaća momčad držala je prednost do 10 golova, 25:15, 26:16, da bi se Ivančica približila na minus 7 golova, na 26:19, a onda kod vodstva domaćina od 32:24, Ivančica je zabila 4 gola za konačnih 32:28.

U momčadi Ivančice najefikasniji igrač bio je Zoran Vidoni s 10 postignutih golova, Marko Posavec postigao je 7, Matija Kušen 5, Mihael Pečatnik 4, a Leon Grahek i Bruno Horvatić po 1 gol.

Vodeća momčad je Čakovec s 45 bodova, koji je time osigurao naslov prvaka, a Ivančica se nalazi na devetom mjestu s 23 boda.

Sada slijedi pauza u prvenstvu zbog Uskrsnih blagdana, a prvenstvo se nastavlja 27. travnja kada je Ivančica domaćin momčadi Ludbrega.