RUKOMET Ivančani u novu sezonu startali pobjedom; Petrinja – Ivančica Ivanec 18:27

Sigurnom igrom i s dva boda u novu sezonu

Petrinja – U 1. kolu 2. Hrvatske rukometne lige sjever rukometaši Ivančice Ivanec su na gostovanju u Petrinji pobijedili domaću Petrinju rezultatom 27:18.

Ivančica je nakon 30 minuta igre imala prednost od 9 golova razlike i vodstvo od 14:5 , da bi u drugom poluvremenu povela sa 17:9, 22:12, zatim 26:14 i na kraju zabilježila zasluženu pobjedu od 27:18.

U momčadi Ivančice najefikasniji igrači bili su Vedran Huđ i Marko Posavec sa po 6 postignutih golova, slijede Matija Kušen sa 5, Marko Maloić i Filip Canjuga sa po 4, Lovro Divjak i Bruno Horvatić sa po 1 golom.

Ivančica slijedeću prvenstvenu utakmicu igra u petak, 21.rujna sa Dubravom 2, u dvorani srednje škole Ivanec s početkom u 18 sati i 45 minuta.