RUKOMET Ivančica Ivanec 2006. i mlađi osvojila 11. mjesto na državnom natjecanju u Umagu

Lani je ta momčad i osvojila srebrnu medalju na državnom prvenstvu

Umag – Rukometna momčad Ivančice Ivanec, godište 2006. i mlađe sudjelovala je od četvrtka do nedjelje na prvenstvu Hrvatske u Umagu gdje je zauzela 11. mjesto.

Ivančica je u utakmici za 11. mjesto savladala momčad Viro-Virovitica sa 19:7, poluvrijeme 12:4.

Priej toga Ivančica je u skupini poražena od Dubrave s 12:18, te od Hrvatskog dragovoljca s 19:21, dok je pobijedila Karlovac sa 18:14 i Požegu s 15:11 i zauzela treće mjesto u skupini.

U utakmici 2. kruga poražena je od Poreča s 8:20, te od GRK Varaždina sa 7:16, poluvrijeme 5:7.

Ivančica je problema imala sa ozljedama igrača tako da čak trojica nisu mogli nastupiti u ključnoj utakmici s Porečom, te  je trener Marko Gotal dao priliku i ostalim igračima sa klupe koji imaju manju minutažu i tako se neki ozbiljniji rezultat na prvenstvu Hrvatske  nije mogao ostvariti.

Lani je ta momčad i osvojila srebrnu medalju na državnom prvenstvu.