RUKOMET Ivančica Ivanec – Koprivnica NOA 31:25

Ivančica je od početka bila bolja, kontrolirala igru i susret mirno privela kraju

Ivanec – Rukometaši Ivančice Ivanec pobijedili su Koprivnicu NOA s 31:25 u utakmici 16. kola Druge hrvatske rukometne lige Sjever odigrane u dvorani Srednje škole Ivanec pred oko 150 gledatelja.

Ivančica je odlično otvorila utakmicu i u 9. minuti povela sa 6:1, u 22. minuti domaćin je imao prednost od 9 golova i vodstvo od 14:6, a nakon 30 minuta igre rezultat je bio 17:10.

U nastavku utakmice Ivančica je predvođena sjajnim Vedranom Huđem rutinskom igrom držala sve konce igre u svojim rukama, kontrolirala rezultat te držala prednost od 5 do 8 golova razlike, u 41. minuti bilo je 23:15, dok je u  52. minuti na semaforu stajalo 27:22.

U domaćoj momčadi najbolji i najefikasniji igrač bio je Vedran Huđ sa 10 postignutih golova , slijede Matija Kušen sa 7, Filip Canjuga, Miha Krtanjek, Bruno Horvatić i Leon Grahek sa po 3, dok su Dino Koranić i Ivan Koški postigli po 1 gol, a vratar Nikola Geci imao je 10 obrana, uz jedan obranjen sedmerac.

U momčadi Koprivnica NOA Marko Karlović postigao je 6 golova.

Vodeća momčad lige je Čakovec sa 31 bodom, dok se Ivančica nalazi na trećem mjestu sa 21 bodom.

Ivančica je u slijedećem kolu gost Garešnice.