Rukomet: Ivančica Ivanec – Slatina 31:28

Ivanec – U utakmici 8. kola Druge hrvatske rukometne lige Sjever momčad Ivančice pobijedila je Slatinu sa 31:28.

Ivančani su u 17. minuti poveli sa 9:6, a rezultat je nakon prvog poluvremena bio izjednačen, 14:14. Gostujuća je momčad u 35. minuti imala vodstvo od 19:15, domaća je zaigrala tada agresivnije i predvođena preciznim Markom Gotalom i Zoranom Druškom i ostvarila pobjedu od 31:28.

U 58. minuti utakmice loš sudački par iz Trnovca Bartolovečkog nije sankcionirao grubi prekršaj Janešića nad Gotalom, koji je izgubio živce i obojica su nakon verbalnog duela i trenutnog prekida utakmice zaradili crvene kartone i bili isključeni iz igre.

U domaćoj momčadi najefikasniji igrač bio je Marko Gotal sa 9 postignutih golova, Zoran Druško postigao je 7, Žimbrek 4, Čibarić, Zoran Vidoni i Šagij po 3, Mario Vidman i Tomislav Funda 1.

Ivančica je na trećem mjestu sa 12 bodova, a u slijedećem kolu je gost Požege.