RUKOMET SŽRK Ivanec – ŽRK Radnik 26:21

SŽRK Ivanec je treći sa 16 bodova, dok ih vodeća Pitomača ima 20 bodova

Ivanec – Rukometašice Srednjoškolskog ženskog rukometnog kluba Ivanec pobijedile su Radnik iz Križevaca s 26:21 u utakmici 12. kola Treće hrvatske rukometne lige Sjever odigrane u dvorani srednje škole Ivanec.

U samom početku utakmice, do 14. minute igralo se ‘gol za gol’, rezultat je bio neriješen do 7:7, međutim tada domaća ekipa serijom 4:0 dolazi do vodstva od 11:7 i prvo poluvrijeme završava s 14:10.

U 47. minuti domaćin je imao prednost od 5 golova i vodstvo od 20:15, zatim u 51. minuti je bilo i plus 6, 23:17, u 60. minuti na semaforu stajao rezultat 26:20, da bi gošće u zadnjim skeundama ipak malo ublažiel poraz.

U domaćoj ekipi najefikasnija je bila  Mateja Marković sa 6 golova, Lucija Sever postigla je 5, Lea Cesarec 4, Antonija Zagorac i Veronika Žunar po 3, Lorena Zagorac i Tia Vrček po 2, Patricija Fodrek 1 gol, istaknula se i vratarka Lara Hrg s 12 obrana.

SŽRK Ivanec je treći sa 16 bodova, dok ih vodeća Pitomača ima 20 bodova.

SŽRK Ivanec je u sljedećem kolu gost Bjelovara 3.