RUKOMET Zagorica – Ivančica Ivanec 27:31

Velika Gorica – Rukometaši Ivančice Ivanec pobijedili su Zagoricu sa 31:27 u utakmici 8. kola Druge hrvatske rukometne lige Sjever odigrane u Velikoj Gorici.

Ivančica je povela sa 4:0 u 5. minuti utakmice, održavala sigurnu prednost koja je do kraja poluvremena bila + 3 – 15:12 za Ivančicu.

U drugom poluvremenu Ivančica je igala stabilnoi, vodila od 3 do 6 golova i sigurnom igrom stigla do konačnog ishoda od 31:27.

U momčadi Ivančice najefikasniji igrač bio je Vedran Huđ s 15 postignutih golova,a istaknuo se i vratar Nikola Geci sa 13 uspješnih obrana.

Marko Maloić postigao je 4, a Zoran Vidoni, Leon Grahek, Matija Kušen i Filip Vidoni po 3 gola.

Ivančica se nalazi na četvrtom mjestu prvenstvene tablice sa 10 osvojenih bodova, dok je Čakovec vodeća momčad lige sa 15 bodova.

Ivančica je u slijedećem kolu domaćin momčadi Zg Dubrava, a utakmica se igra u subotu u dvorani srednje škole Ivanec.