SPORTSKI RIBOLOV Nikola Banić i Marija Remenarić pobjednici društvenog natjecanja u lovu ribe udicom na plovak

Troje najboljih po kategorijama primilo je medalje-zlatnu, srebrnu i brončanu, a četvrtoplasirani - drvenu medalju

Ivanec – Sportsko-ribolovno društvo Ivanec u nedjelju je na Pionirskom bajeru održalo društveno natjecanje u lovu ribe udicom na plovak u kategoriji seniora i seniorki.

Nastupilo je 20 ribiča u kategoriji seniora i jedna članica u kategoriji seniorki.

Nakon tri sata natjecanja po hladnom i kišovitom vremenu prvo mjesto osvojio je Nikola Banić, član SRD Ivanec s ulovom od 2404 grama ribe, drugi je bio Alen Martinčević s 1855, treće mjesto zauzeo je Branko Matijević s 1708, četvrti je bio Vinko Lončar s 880, dok je peto mjesto zauzeo Tomislav Friščić s 856 grama ulovljene ribe.

U konkurenciji seniorki prva i jedina bila je Marija Remenarić iz Vrbovca, članica SRD Ivanec  sa ulovom od 1442 grama ribe.

Troje najboljih po kategorijama primilo je medalje-zlatnu, srebrnu i brončanu, a četvrtoplasirani – drvenu medalju.

Nakon službenog proglašenja ribe su puštene u bajer, a ribiči nastavili s zajedničkim druženjem u prostorijama Ribičkog doma u Ivancu.