Trčanje: “18. sljemenski maraton – Kuda idu divlje svinje 2017” – TK Ivančica 7. u timskom poretku utrke na 14 kilometara

Zagreb – U organizaciji Atletskog kluba Sljeme održao se “18. Sljemenski maraton – Kuda idu divlje svinje 2017”, koji se uz glavne, maratonske utrke, sastojao i od onih na 28, te na 14 kilometara.

Pobjednik maratonske utrke je Krešo Babić, najbrža žena bila je Veronika Jurišić, na 4. mjestu ukupnog poretka, a pobjednik utrke na 28 kilometara bio je Tomislav Tkalčić, dok je Mateja Blažević bila prva među ženama i 15. ukupno.

Ante Živković ukupni je pobjednik, te Sanja Begović Geceg kod žena (11. ukupno), najbolji su u utrci na 14 kilometara, u kojoj je Vjekoslav Vorih iz Trkačkog kluba Ivančica Ivanec osvojio 10. mjesto (1. u kategoriji  M45), Žarko Pozder 16. (7. u kategoriji MS), Josip Jakop 71. (4. u kategoriji M45), a Božidar Željezić 137. mjesto (1. u kategoriji M60), što je klubu u timskom poretku donijelo 7. mjesto.