TRČANJE 7. Crazy Hill Trail u Ludbregu okupio više od 400 natjecatelja – pogledajte rezultate

Red utrka - 193 / Blue utrka - 290 trkačica i trkača

Ludbreg – U organizaciji „ŠRD BSV Ludbreg“ u Ludbregu je održan „7. Crazy Hill Trail 2019“, koji se sastojao od dvije utrke – Red utrke na stazi duljine 34 kilometra, limita 7,5 sati i Blue utrke, u kojoj se trčalo 16 kilometara, s limitom od 5 sati.

Na utrci staze duljine od 34 km sudjelovao je 139 trkača, prvo mjesto kod 115 muškaraca osvojio je Slovenac Marjan Zupančić, Aleš Novak bio je drugi, Marko Bićanić treći, dok je član Trkačkog kluba Ivančica Ivanec, Vjekoslav Vorih, osvojio 22. mjesto.

U konkurenciji 24 žene pobijedila je Mirela Kristek, druga je bila Maja Urban, a treća Ivančica Jež.

Rezultati Red utrke

Na Blue utrci staze duljine 16 kilometara sudjelovalo je ukupno 290 trkačica i trkača, a u konkurenciji 147 muškaraca pobjednik je bio Ante Živković, drugi je na cilj stigao Mario Špoljar, a treći Dinko Solić.

Među 143 žene pobijedila je Slovenka Mojca Koligar, druga je bila Mateja Kaniški, a treća Alenka Horvat.