TRČANJE Aleksandar Balažinec i Lucija Ptiček pobjednici Martinjske utrke 6. cross lige “Godišnja doba na Čevu”

Ukupno su stazu dugu 2018 metara istrčala 103 natjecatelja

Čevo – Na stazi duljine 2018 metara, koja se proteže od mosta u Završju podbelsko do vrha Čeva održana je Martinjska utrka, odnosno 1. jesensko 6. cross lige “Godišnja doba na Čevu”.

Pobjednik u konkurenciji 61 muškarca bio je Aleksandar Balažinec, drugi je bio Bruno Kos, treći Davorin Habunek.

Darko Petak iz Udruge za kulturu i sport Bedenec osvojio je 5. mjesto, Vjekoslav Vorih iz Trkačkog kluba Ivančica šesto, Mario Surjak iz isto kluba bio je 14., Stjepan Petak iz Udruge za kulturu i sport Bedenec osvojio je 24., a Valent Dubovečak iz Udruge Branitelji Hrvatske Lepoglava 26. mjesto.

Prva među ženama bila je Lucija Ptiček, drugo mjesto osvojial je Tiha Vrček, treće Mišela Kovač, a Gordana Končevski iz Trkačkog kluba Ivančica na cilj je stigla šesta u konkurenciji 42 žene.