TRKAČKI KLUB IVANČICA Neven Jurković drugi u 6. kolu „12. kros lige Prelog“ i prvi na 5 km dugoj utrci u sklopu “4. krosa Sveta Marija”

Vorih je u Prelogu bio 4., a Plantak u Svetoj Mariji 5. ukupno i 1. veteran

Prelog – U organizaciji Trkačkog kluba Kotoripski begači u Prelogu se u petak održavanjem 6. kola nastavila 12. ljetna kros liga Prelog 2019.

Prvo mjesto u konkurenciji 26 muškaraca osvojio je Goran Marković, drugo Neven Jurković, treće Josip Hižman, a četvrto Vjekoslav Vorih.

Najbrža kod osam žena bila je Ivančica Jež, druga je na cilj stigla Anja JAmbrešić, a treća Iris Jambrešić.

REZULTATI 6. kolo PRELOG – 6 km

—————————————————————————————————————-

U nedjelju je održana je “4. kros utrka Sveta Marija”, u sklopu koje se trčalo na 5 i 11,7 kilometara.

Najbolji kod muških na 5 kilometara bio je Neven Jurković iz Trkačkog kluba Ivančica, drugo mjesto osvojio je Leo Tilošanec, treće Davor Mustač, dok je kod žena najbrža bila Mia Furdi, ispred druge Orhidee Leščak i treće Martine Jankulija.

Najbolji kod muških na 11,7 kilometara bio je Tihomir Cenko, drugi je na cilj stigao Saša Horvat, treći Goran Marković, a Ivica Plantak iz Trkačkog kluba Ivančica bio je peti ukupno i drugi veteran.

Pobjednica kod žena bila Mirjana Mlinarić, drugo mjesto pripalo je Valentini Barić, a treće Paulini Plačko.

Natjecanje su četvrti put put zajedno organizirali SRK Klen Sveta Marija i Trkački klub Kotoripski begači.