ULTRA LIGA ‘Utrka s dva starta’ pripala Saši Horvatu i Ivančici Jež – trojica iz Trkačkog kluba Ivančica među pet najboljih

Varaždin – Na stazi kod dravskih bazena održano je 3. kolo ULTRA lige, tzv. “Utrka s dva starta”

Sudjelovalo je ukupno 38 trkača i trkačica koji su istrčali najprije 2.000 metara, a nakon 10 min pauze i 5.600 metara.

U konkurenciji 32 muškarca pobijedio je Saša Horvat, drugi je bio Luka Radetić, treći Neven Jurković iz Trkačkog kluba Ivančica, njegovi klupski kolega Ivica Plantak bio je četvrti, Vjekoslav Vorih je na cilj stigao peti, a Marin Kereša 25, obojica također članovi Trkačkog kluba Ivančica.

Među 6 žena najbrža je bila Ivančica Jež, drugo mjesto osvojila je Mišela Kovač, a treće Ivana Kobzinek.

Za plasman se mjerilo ukupno vrijeme obje utrke.

Četvrto kolo, utrka „Štafeta“, održat će se 20. kolovoza s početkom u 19 sati.