Nogomet: Mladost – Golubovec 0:1 (prijateljska)

Margečan – Nogometaši Mladosti iz Margečana poraženi su od momčadi Golubovca iz Novog Golubovca rezultatom 0:1 u svojoj šestoj pripremnoj utakmici odigranoj jučer, u srijedu  na igralištu Krka u Margečanu.

Jedini pogodak postigao je Ivo Josipović u 10. minuti utakmice.

Nakon dvije izgledne  prigode domaćina koje nisu realizirali, poveli su gosti pogotkom Ive Josipovića  u 10. minuti utakmice.

U 22. minuti najbolju prigodu za izjednačenje imao je Arsen Martinčević, ali nije uspio loptu pospremiti u mrežu vratara Matije Žulićeka.

U 37. minuti Goran Rudnički uputio je oštar udaraca sa nekih 20 metara, ali lopta je završila ‘tik uz vratnicu’, u gol-autu.

I gostujuća momčad imala je neke svoje prigode, ali napadači se nisu iskazali za što je najveći ‘krivac’ i vratar Alen Đurman sa odličnim intervencijama.

Dvanaest minuta prije samog kraja utakmice Marko Kozulić našao se „oči u oči“ s Petrom Risekom, rezervnim vratarom gostujuće momčadi, koji je odličnom intervencijom spriječio pogodak za izjednačenje.