ODBOJKA Dva poraza i pobjeda ekipa Ivanca, Lepoglava bolja od Ivanca 3

Ivanec – Ženska odbojkaška ekipa Ivanca poražena je na domaćem parketu od Čazme sa 2:3 u setovima u utakmici 12. kola Druge Nacionalne odbojkaške lige Centar, skupine Sjever.

Utakmica je bila  uzbudljiva i rezultatski neizvjesna sve do samog završetka, prvi set su dobile Ivančanke sa 25:19, druga dva dobila je Čazma sa 25:19 i 25:20.

U četvrtom setu domaće odbojkašice uspjele su izjednačiti rezultat na 2:2, dobile su set sa 25:19, dok je u petom setu odlučivala i sportska sreća koja je ovoga puta bila naklonjena igračicama Čazme koje su ga riješile u svoju korist sa 15:11 i izborile pobjedu.

Gošćama se pripala 2 boda, a domaćoj ekipi 1 bod.

Vodeća ekipa lige je Bjelovar sa 28 osvojenih bodova, dok se Ivanec nalazi na četvrtom mjestu sa 19 bodova.

U slijedećem kolu odbojkašice Ivanca ponovno su domaćin,  i to ekipi Kaštel iz Pribislavca, a utakmica se igra u subotu u dvorani osnovne škole Ivanec s početkom u 20 sati.

———————————————————————————————————–

Ivanec – Druga ženska odbojkaška ekipa Ivanca  pobijedila je Ludbreg sa 3:0 u setovima u utakmici 13. kola Treće Nacionalne odbojkaške lige Centar, skupine Sjever koja je odigrana u dvorani osnovne škole Ivanec.

Rezultat po setovima: 25:9, 25:13, 25:19.

Ivanec 3 poražen je od Lepoglave sa 0:3 u setovima u utakmici odigranoj u dvorani osnovne škole Lepoglava.

Rezultat po setovima: 13:25,13:25,15:25.

Ivanec 2 je vodeći sa 36 osvojenih bodova, Lepoglava je peta sa 22 boda, dok je Ivanec 3 deseti sa dva osvojena boda.

U slijedećem kolu ekipa Ivanec 2 je slobodna, Ivanec 3 je domaćin Nedelišću Elting 2 i utakmica se igra u subotu u Ivancu u dvorani osnovne škole s početkom u 18 sati, dok Lepoglava odlazi u Ludbreg gdje igra utakmicu sa istoimenom ekipom.